Partisiz Atatürkçülük

Hüseyin Hakkı Kahveci  

(Medya Siyaset Sitesi)

Neden mi? Anlam karmaşasına gerek  yok . Bu  ideoloji olmak zorunda  .

Çıkış partisiz Atatürkçülük olup bu topraklarda karşılığı yüzde seksenlere aylar içerisinde ulaşır.

1938 `den bugüne partili ATATÜRKÇÜLÜK  , bu topraklarda partili yapıldığı için yontuldu .

Bu topraklarda ATATÜRKÇÜLÜK 1938 yılından bugüne siyasetçiler ve siyasi partiler eliyle iğdiş edildi.

Partili  Atatürkçülük Türkiye `de iktidar olamıyor . Partsiz olsaydı bu kadar vasat ve dan dun konuşan siyasetçiler koltuk yüzü göremezdi.

Tabana yayılmış Atatürkçülük ideolojisiyle Türkiye kaliteli ,vasıflı insanların siyaset yaptığı bir noktaya gelmiş olurdu .Türk milletine ve Atatürk `ün şahsına bu kadar hakaret edebilecek sahtekar kılıklı Türk milleti düşmanları olmazdı .

İslamcıyım diyerek İslamist olanlar başımızda olmazdı .

İsmet İnönü ve Celal Bayar `la başlayan ATATÜRKÇÜLÜK algoritmasının parçalanma süreci bugün geldiğimiz noktadır.

Atatürk sonrası  gelen tüm siyasetçilere bakın bir tanesi Türk değil . Herkes bir yerlerden o koltuklara getirilip oturtulmuş.

2019 başkanlık seçimleri öncesinde bu konuya dikkat etmemiz gerekiyor. Partisiz Atatürkçülük ve Atatürkçü devlet algoritmasını bilen aday çıkartmamız gerekiyor. Atatürkçülük ideolojisi  Türk Devleti yönetim sistemi algoritmasıdır.

Atatürk hayatında solcu veya sağcı olmamıştır . Atatürk algoritmasında mezhebi veya dini ritüeller kimseye vasıf sağlamaz. Atatürk devlet sisteminde Göktürk devlet sisteminin algoritmalandırılarak Cumhuriyet olarak bireye, vatandaşa çağları aşarak sunulması vardır.

Atatürkçü devlet algoritması  vatandaşını  ATA TÜRKÇÜ olarak tanımlar . Atatürkçü devlet sisteminin dışına nasıl çıktık sorusunun cevabı Bayar ve İnönü ikilisinde saklıdır.

Siyon protokollerinde yazılanları alarak ATATÜRKÇÜ DEVLET ALGORİTMASININ bugünlerde yerle bir olmasını sağlayan süreci başlatmışlardır. ATATÜRKÇÜ DEVLET SİSTEMİ  ilkelerde açık ve net belirtilmiştir.